Онлайн зустріч викладачів кафедри у межах міжнародного стажування в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (ПОЛЬЩА)

8 грудня 2021 року відбулась чергова зустріч викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти в межах договору про міжнародне співробітництво від 03.11.2017 року між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

008.12.21

Під час зустрічі директорка спеціального закладу для дітей з порушеннями зору (складним порушенням розвитку), пані Małgorzata Dońska, поділилась досвідом надання ранньої допомоги польським родинам, які виховують дітей зі складним порушенням розвитку. Директорка розповіла про досвід участі у міжнародному проєкті (2018-2021) AGORA щодо впровадження родинноцентрованої системи раннього втручання. Ознайомила з важливими етапами такого втручання, зокрема, складанням ЕКОКАРТИ (ECOMAPA) для з’ясування ресурсів та можливостей родини та дитини з порушеннями розвитку.

08.12.21

8.12

Учасники стажування (Олена Мартинчук д.пед.наук, завідувачка кафедри, Тетяна Скрипник, д.психол.наук, професор кафедри, Наталія Бабич, к.пед.наук, доцент кафедри, Наталія Лопатинська, к.пед.н., доцент кафедри, Ганна Супрун, к.психол.наук, ст.викладач кафедри, Юлія Найда, ст.викладач кафедри) мали змогу обговорити побачене, отримати відповіді на свої питання щодо впровадження системи раннього втручання в Польщі, труднощів та успіхів.

08.12

Зустріч пройшла насичено та цікаво. Усі учасники із нетерпінням чекають продовження. Слідкуйте за нашими подіями.