Онлайн зустріч із фахівцями Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської (ПОЛЬЩА) у межах міжнародного стажування 7 грудня 2021р.

7 грудня 2021 року відбулась чергова зустріч викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти в межах договору про міжнародне співробітництво від 03.11.2017 року між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

07.12.21

Ця зустріч проходила разом із студентами Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej під час вивчення роботи нейрологопеда із дітьми групи ризику. Було розглянуто метод «Кенгуру», особливості формування навички ссання, ковтання у передчасно народжених дітей.  Пані Габріела Лоренс, нейрологопед, терапевт міжнародного класу на конкретних прикладах та відео розкривала особливості такої роботи.

07.12. min

Учасники стажування (Олена Мартинчук д.пед.наук, завідувачка кафедри, Тетяна Скрипник, д.психол.наук, професор кафедри, Наталія Бабич, к.пед.наук, доцент кафедри, Наталія Лопатинська, к.пед.н., доцент кафедри, Ганна Супрун, к.психол.наук, ст.викладач кафедри, Юлія Найда, ст.викладач кафедри) мали змогу поставити питання, побачити процес онлайн навчання своїх польських колег.

7.12 min

7.12.21 min

Зустріч пройшла насичено та цікаво. Усі учасники із нетерпінням чекають продовження. Слідкуйте за нашими подіями.