Онлайн зустріч викладачів кафедри у межах міжнародного стажування 3 грудня 2021р.

3 грудня 2021 року пройшла чергова зустріч викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти в межах договору про міжнародне співробітництво від 03.11.2017 року між Київським університетом імені Бориса Грінченка та Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

03.12

Під час цієї зустрічі директорка польської спеціальної школи для дітей з порушенням зору пані Aldona Gryczka-Beszterda  (місто ZESPÓŁ) поділилась підходами та досвідом навчання слабозорих незрячих дітей. Польська спікерка розповіла про історичний шлях закладу, провела онлайн екскурсію приміщеннями школи.

3.12.21

Учасники стажування (Олена Мартинчук д.пед.наук, завідувачка кафедри, Тетяна Скрипник, д.психол.наук, професор кафедри, Наталія Бабич, к.пед.наук, доцент кафедри, Наталія Лопатинська, к.пед.н., доцент кафедри, Ганна Супрун, к.психол.наук, ст.викладач кафедри, Юлія Найда, ст.викладач кафедри) ставили питання про унікальний досвід польських колег,  поділились своїми враженнями від виступу пані Aldona Gryczka-Beszterda.

3.12

Зустріч пройшла насичено та цікаво. Усі учасники із нетерпінням чекають продовження. Слідкуйте за нашими подіями.