"Зустріч із лідером" - участь у вебінарі Тетяни Куваєвої «Ефективним SMM для освіти» 30 листопада 2021р.

30 листопада 2021р. відбувся вебінар «Ефективним SMM для освіти» , спікером якого була Тетяна Куваєва, доцент кафедри маркетингу НТУ "Дніпровська політехніка", начальник відділу маркетингу НТУ "Дніпровська політехніка". Учасники вебінару, зокрема, Тетяна Хомик, к.пед.н., старший викладач кафедри, Ганна Супрун, к.психол.н., старший викладач кафедри, мали змогу ознайомитись із досвідом НТУ «Дніпровська політехніка» щодо впровадження системи заходів SMM.

30.11

Усвідомлення потенціалу соціальних мереж для Університету – перший крок до розширення онлайн-впливу. Як за допомогою ефективного SMM можна не тільки залучити абітурієнтів, а й підвищити впізнаваність бренду Університету, поліпшити його репутацію – ось коло питань вебінару. SMM – це не тільки креатив, але й потік рутинних завдань, які необхідно вирішувати щодня. Учасники поставили питання та схвально відгукнулись про зміст та організацію вебінару.

30.11.21