Екскурсія до Музею українського побуту студентів 1 курсу спеціальності Логопедія

21 жовтня 2021 року студенти 1 курсу спеціальності Логопедія разом із старшим викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Ганною Супрун долучились до невичерпних джерел рідної культури, національної спадщини. Усі ці скарби трепетно береже родина Ульяновичів - Галина Іванівна та Анатолій Анатолійович - які заснували та очолюють Музей українського побуту. Коротка оглядова екскурсія про українську хату, українські рушники, національну вишивку та одяг тільки розбурхала інтерес та запалила бажання знову зустрітись із Галиною Іванівною та почути її захоплюючі та глибокі розповіді про минуле, яке є основою для нашого майбутнього.

музей побуту 1

Ще не раз завітаємо на екскурсію до Музею українського побуту, розташованого на території Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Дякуємо за цікаву та насичену зустріч Галині Іванівні Ульянович.