Вебінар професора кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тетяна Скрипник "Класний менеджмент" 20 жовтня 2021 року

clasnyi menejment 1
     20 жовтня 2021 р. у межах проєкту "Посилення інклюзії в Україні" професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Тетяна Скрипник провела вебінар з Класного менеджменту. Цей захід реалізує особливу місію - здійснювати просвітницьку діяльність щодо важливих напрямів впровадження по-справжньому успішного інклюзивного навчання.
clasnyi menejment 2
Одним з таких напрямів є Класний менеджмент - майстерність створення яскравого, цікавого, привабливого і розвивального для усіх учасників освітнього процесу освітнього середовища.
clasnyi menejment 3
На превеликий жаль, у нашій країні це незнана тема, тому актуальність вебінару дуже велика. Демонструємо декілька слайдів (з півторагодинної презентації); на деяких з них представлено певне порівняння того, що пропонує нова українська школа (НУШ ), і що є масово відомим, і те, що розроблено у межах Класного менеджменту (КМ), що ми мріємо бачити в українських закладах освіти.
clasnyi menejment 4

clasnyi menejment 5