День вчителя

День вчителя 2021 року пройшли надзвичайно не тільки завдяки сонячній осінній погоді. Студенти Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, завідувачка кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, Олена Мартинчук, заступник директора Інституту людини з науково-методичної та навчальної роботи, Роман Павлюк провели неймовірні вихідні у мальовничих куточках Києва.

den vchytelya 1

Культурна програма у межах академічної мобільності студентів Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка та Київський Університет імені Бориса Грінченка спеціальності 016 Спеціальна освіта, освітньої програми Логопедія за програмою САМ Україна за підтримки Британської ради в Україні, Нouse of Europe триває.

den vchytelya 2

Професійне свято провели у чудовій компанії з героями творів Івана Нечуй-Левицького на Володимирській гірці та на Подолі. Дякуємо ведучій Ольга Мусіяченко та авторському складу за неймовірно цікаву та пізнавальну екскурсію, бажаємо яскравих проєктів та професійних успіхів!

den vchytelya 3