29-30 вересня 2021 р. вшановують 80-ті роковини пам'яті жертв голокосту, що відбулась в урочищі Бабин Яр міста Києва. Трагедія Бабиного Яру інтернаціональна - тут знищено людей різних національностей (євреї, українці, роми, росіяни)..

babyn YAR

30 вересня, у рамках академічної мобільності здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти спеціальності  016 Спеціальна освіта Кам’янець-Подільського університету імені Івана Огієнка та Київського університету імені Бориса Грінченка (реалізація Програми "САМ Україна" та за підтримки Британської ради в Україні, House of Europe), студентами було відвідано урочище Бабиного яру та вшановано пам'ять загиблих!

babyn YAR1

Учасникам заходу було проведено екскурсію по території заповідника Володимиром Корнелюком, старшим науковим співробітником Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

Пам'ятаємо, сумуємо….