Майстер-клас «Приховані ресурси правої півкулі: гімнастика для мозку» від Тетяни Скрипник та Марії Максимчук

12 травня 2021 року професор кафедри Тетяна Скрипник та старший викладач Марія Максимчук провели корисний та практичний онлайн майстер-клас на тему "Приховані ресурси правої півкулі: гімнастика для мозку". Захід було організовано та проведено у межах роботи «Наукової цукерні -2021» Інститут людини.

фото1

Учасники майстер-класу дізнались:

• які надважливі функції виконує права півкуля головного мозку
  • чому ресурси правої півкулі часто залишаються незалученими у повсякденному житті
  • як розвинути і використовувати потенціал правої півкулі
  • як подружити праву і ліву півкулі головного мозку
  • які прості побутові речі можуть подовжити молодість і продуктивність мозку

ФОТО 2

фото 4

Майстер-клас був сповнений практичними вправами, прикладами занять, інтерактивною взаємодією з присутніми, корисною теорією, а також схвальними відгуками учасників.

Дякуємо нашим учасникам «Наукової цукерні-2021» за сміливість іти на експерименти та живий інтерес до теми!