Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти»

Ще одна перемога!

lubenko6

Щиро вітаємо здобувачку першого (бакалаврського) рівня Любенко Людмилу та її наукового керівника Наталію Бабич з дипломом І ступеня Міністерства освіти і науки України з І місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти». Цікава та сучасна тема «Оптимізація навички читання у дітей молодшого шкільного віку з особливими освітніми потребами засобами сучасної типографіки» зацікавила Галузеву конкурсну комісію та отримала схвальні відгуки та рекомендації щодо подальшого розширення дизайну дослідження та  впровадження шрифтів для адаптації навчальних матеріалів в роботі з дітьми різних вікових категорій, відповідно до визначених під час дослідження індивідуальних особливостей сприймання різних типів типографіки.

lubenko3

lubenko4

Надзвичайно цікавим було презентовано дослідження «Особливості психолого-педагогічного супроводу учнів 1-го класу з особливими освітніми потребами в процесі адаптації до шкільного навчання» ще однієї зірки кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Анастасії Токарєвої та її наукового керівника Марії Максимчук. Цікавими були наробки студентки щодо рекомендацій для психолого-педагогічної команди супроводу стосовно оптимізації процесу адаптації першокласників з особливими освітніми потребами до дошкільного навчання.
     Пишаємося нашими студентами та їхніми здобутками!Так тримати!