Онлайн екскурсія по Центру психологічної допомоги "Рівновага" у межах проходження навчальної практики

26 березня у межах проходження навчальної практики студентами 1 курсу відбулась онлайн екскурсія по Центру психологічної допомоги "Рівновага". Екскурсію проводили Світлана Оношко і Грязнова Ауріка, магістрантки 1 року навчання 016 Спеціальної освіта освітньої програми 016.01 Логопедія, які працюють у центрі логопедами.

rivnovaha

rivnovaha2

Магістрантки презентували напрямки роботи центру та послуги, які надаються фахівцями в межах функціонування центру, поділились досвідом роботи із дітьми із особливими освітніми потребами, зокрема, із розладами аутистичного спектра. Надзвичайно цінно в умовах карантину побувати у всіх кабінетах фахівців, ознайомитись з обладнанням та його призначенням. Щиро вдячні, нашим вже колегам та майстрам своєї справи за безцінний досвід, який здобули наші першокурсники у спілкуванні з Вами.

rivnovaha3

Пишаємось Вами! До нових зустрічей!