Робота центру практичної підготовки студентів «Логотренажер» під час пандемії

В умовах карантину продовжує функціонувати центр практичної підготовки студентів «Логотренажер». Адже одним із напрямків діяльності центру є проведення консультацій та логопедичних занять з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку з порушеннями мовлення.

logotrenager

Наразі студенти 4 курсу здійснюють діагностичну та корекційно-розвиткову діяльність з використанням додатків Hangouts Meet, Skype та Zoom.

logotrenager1

Успішне функціонування центру забезпечують викладачі кафедри Наталія Бабич та Катерина Тичина, які проводять супервізії для студентів з оптимізації та збільшення ефективності логопедичної роботи.

logotrenager2

Ще одним напрямком діяльності викладачів є консультування батьків, які виховують дітей з порушеннями мовлення, онлайн. Безперечним плюсом цих зустрічей можна вважати можливість студентів бути присутніми та включеними у процес консультування, що підвищує їхнє професійне зростання.

logotrenager3