Відвідування методичного кабінету у супроводі вихователя-методиста закладу освіти Антоніною Кімлик

В межах вивчення дисципліни «Менеджмент спеціальної та інклюзивної освіти. Модуль 3. Організація та керівництво методичною роботою в спеціальній освіті» викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, директор дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №9 комбінованого типу Деснянського району м. Києва, Людмила Тищенко познайомила студентів із роботою методичного кабінету свого закладу.

Screenshot 1 min

Під час дистанційного навчання здобувачі вищої освіти мали змогу відвідати методичний кабінет у супроводі вихователя-методиста закладу освіти Антоніною Кімлик. Зокрема, студенти дізнались як облаштовано методичний осередок, яка документація ведеться вихователем-методистом, ознайомились із річним планом роботи закладу дошкільної освіти, атестаційними матеріалами педагогів й фахівців закладу тощо.

Screenshot 4

Побачене викликало активну дискусію щодо змісту та напрямів методичної роботи, алгоритму атестації вчителів-логопедів, самоосвіти фахівців закладу тощо. Людмила Анатоліївна надала пояснення щодо питань, які виникали, та рекомендації щодо професійної діяльності здобувачів вищої освіти.

Screenshot 5 min