Круглий стіл з директорами Інклюзивно-ресурсних центрів м. Києва

29 січня 2021 року відбувся круглий стіл з директорами Інклюзивно-ресурсних центрів м. Києва, на якому обговорювалися питання практичної підготовки студентів спеціальності 016 Спеціальна освіта, освітньої програми «Логопедія» в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Під час обговорення розглянуто питання щодо удосконалення фахових компетентностей майбутніх фахівців зі спеціальної освіти у сфері проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг на базі Інклюзивно-ресурсних центрів та забезпечення системного кваліфікованого супроводу дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному освітньому середовищі.

практика1

Також відбулось обговорення організаційних аспектів забезпечення педагогічної практики студентів IV курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта в умовах пандемії Covid-19 та реалізації Нової освітньої стратегії Київського університету імені Бориса Грінченка.

практика3

Висловлюємо вдячність керівникам Інклюзивно-ресурсних центрів м. Києва, сектору інклюзивного навчання управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за підтримку колективу кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Університету Грінченка у процесі організації практичної складової підготовки здобувачів вищої освіти.

практика4