Студентська науково-практична онлайн конференція "Перші кроки у науку"

17 листопада 2020 року відбулася студентська науково-практична онлайн конференція «Перші кроки у науку»

pershi kroky KSIO 1

У межах конференції студенти успішно презентували результати своїх наукових розвідок. Зокрема, «Студія досліджень полімодального сприймання» була представлена роботою студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня  Юлії Нізовської на тему: «Розвиток полімодального сприймання у дітей дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення». У межах конференції студенти успішно презентували результати своїх наукових розвідок. Зокрема, «Студія досліджень полімодального сприймання» була представлена роботою студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня  Юлії Нізовської на тему: «Розвиток полімодального сприймання у дітей дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення».

«Студія РАС: розлади аутистичного спектра» була представлена надзвичайно цікавою та актуальною доповіддю студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня Ніни Кулебякіної на тему: «Сенсомоторна інтеграція як передумова розвитку мовлення у дітей дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення».

pershi kroky KSIO 4

«Студія дослідження складоритму» була представлена роботою студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня Оксани Шегери на тему: «Формування кінетичного артикуляційного праксису у дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення».«Студія дослідження складоритму» була представлена роботою студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня Оксани Шегери на тему: «Формування кінетичного артикуляційного праксису у дітей старшого дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення».

«Інклюзивний клуб» було представлено доповіддю студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня Аліни Солодовник на тему: «Професійна взаємодія фахівців психолого-педагогічного супроводу дітей дошкільного віку з порушеннями мовлення».

pershi kroky KSIO 2

Також на конференції було представлено неймовірні сучасні, актуальні та необхідні теми, зокрема: Також на конференції було представлено неймовірні сучасні, актуальні та необхідні теми, зокрема:

•  Дослідження педагогічного контенту інтернет-сайту для вчителів-логопедів (студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня Ксенії Шевченко );
  • Розвиток комунікативного потенціалу студентів з інвалідністю в умовах студентського самоврядування в закладах вищої освіти (студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня Єлизавети Прокоп);
  • Професійна самопрезентація майбутніх вчителів-логопедів (студентки 2 курсу другого (магістерського) освітнього рівня Анастасії Паталахи).

pershi kroky KSIO 3