Перегляд вистави-експерименту "Я та інший, або інклюзія в дії"

15 жовтня Благодійне товариство «Джерела» презентувало для студентів 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» Університету  Грінченка онлайн показ вистави-експерименту «Я та інший, або інклюзія в дії».  Виставу підготовлено за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми «Інклюзивне мистецтво».

А вже 16 жовтня виставу мали змогу побачити студенти 1 курсу спеціальності «Спеціальна освіта».

Метою проєкту є дослідження теми інклюзії засобами театрального мистецтва. Актори вистави  - люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень та студентська молодь.

Після перегляду вистави відбулось обговорення: змістовне, активне, емоційне, під час якого студенти показали себе небайдужими до проблеми інклюзії та такими, що прагнуть до фахової реалізації в інклюзивному освітньому середовищі.