День кафедри 2019

14 листопада 2019 року в рамках Міжнародного дня логопеда та дня кафедри було організовано Логопедичний марафон.

Флешмоб «Ритмічне коло» відкрив марафон, студенти 3 курсу проабгредили нейронні зв'язки студентів 1 курсу за допомогою елементів технології «Складоритм», розробленою кафедрою.

Продовжили святкування студенти 2 курсу, які організували клуб настільних логопедичних ігор «Lord of speech therapy» для студентів 3 і 4 курсів.

Наступним етапом був майстер-клас магістрантки Іванкевич Ірини, яка презентувала комплекс кінестетичної гімнастики,який був розроблений в межах її магістерського дослідження.

Завершення Логопедичного марафону запам'яталось підведенням підсумків конкурсу «#foto_feedback» та традиційним «LOGOTEACLUB» з випускниками спеціальності (2016-2018 р.р.).

Den kafedry 219 5

Den kafedry 219 8