Підвищення рівня професійної майстерності фахівців логопедів закладів освіти Шевченківського району м.Києва

20 листопада 2019 року викладачі кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Наталія Бабич, Катерина Тичина, Марина Міщенко у рамках підвищення рівня професійної майстерності фахівців логопедів закладів освіти у співпраці з методистами відділу психологічної служби інклюзивного та спеціального навчання при РНМЦ Шевченківського району провели майстер-клас "Формування складоритмічної структури мовлення засобами Percussion play".
Під час заходу присутні ознайомилися із технологією "Складоритм", що розроблена в рамках реалізації наукової теми кафедри, а також мали можливість відпрацювати практичні навички методики Percussion play.

mayster klas 20 11 19 3  mayster klas 20 11 19 1