Відвідування студентами літературно-меморіального музею-квартири П. Тичини

31 жовтня 2019 року в межах навчальної дисципліни «Логопедичний практикум: Методики корекційно-розвивальної роботи при порушеннях звуковимовної сторони мовлення» студенти 3 курсу спеціальності Спеціальна освіта долучились до проекту “Толерантність” під час відвідування літературно-меморіальний музей-квартира П. Тичини. Метою проекту є виховання толерантної молоді. Студенти випробували себе в незвичній ролі незрячого відвідувача музею і «розглядали» музей на дотик, запах, смак. Екскурсовод допомагав студентам пересуватись меморіальною квартирою та рефлексувати з приводу атмосфери кімнат, їхньої кольорової гами тощо.

proekt tolerantnist 31 10 19 10

Студенти отримали цікавий досвід стосовно особливостей сприймання простору незрячими людьми, який вони зможуть використовувати в своїй практичній діяльності. Не менш захоплюючими були емоції після того як вони побачили експозицію без хустинки на очах: не всі образи предметів зійшлись з уявними із закритими очима.

proekt tolerantnist 31 10 19 7    proekt tolerantnist 31 10 19 12

Дякуємо екскурсоводам та асистентам літературно-меморіального музею-квартира П. Тичини за отриманий досвід.