Практико-орієнтоване навчання «Логоритміка із сенсомоторною складовою»

В рамках реалізації практико-орієнтованого навчання та забезпечення формування фахових компетентностей під час вивчення дисципліни «Логоритміка із сенсомоторною складовою» у студентів 3 курсу спеціальності Спеціальна освіта освітньої програми Логопедія старшим викладачем кафедри спеціальної та інклюзивної освіти К.О.Тичиною було організовано практичне заняття на базі ЗДО №9. Здобувачі першого (бакалаврського) рівня провели логоритмічні заняття з дітьми дошкільного віку із ЗНМ. Під час занять студенти дотримувались як класичного підходу до проведення занять, так і використовували сучасні розробки кафедри, зокрема елементи методик «Ритмічне коло» та «Percussion play» технології «Складоритм».

navchannya zhovten 2019 1   navchannya zhovten 2019 4

Хочемо висловити подяку директору закладу Людмилі Анатоліївні Тищенко та усьому педагогічному колективу за можливість навчатись та закріплювати теоретичні знання на практиці.

navchannya zhovten 2019 9    navchannya zhovten 2019 3   navchannya zhovten 2019 2

Ви неймовірні та вмієте надихати на нові звершення!