Участь у міжнародній конференції "Єдність і різноманітність - поняття і реальне життя"

Завідувач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Мартинчук Олена Валеріївна та професор кафедри Скрипник Тетяна Вікторівна взяли участь у міжнародній конференції "Єдність і різноманітність - поняття і реальне життя", що відбулася 26-27 вересня 2019 р. у Польщі (Академія спеціальної освіти, м.Варшава). На конференції представили свої напрацювання науковці та практики з різних країн (США, Іспанія, Португалія, Тайвань та ін.). У своїй доповіді О.В.Мартинчук розкрила такі питання щодо інклюзивної освіті в Україні, як інклюзивна політика та практика. Доповідь Т.В.Скрипник стосувалася питання розбудови інклюзивного освітнього середовища з опорою на технологію «Класний менеджмент» у контексті формування емоційного інтелекту дітей з особливими потребами та їхніх однолітків. Доповіді викликали цікавість у міжнародних колег, тому на робочих зустрічах було обговорено низку напрямів співпраці як щодо спільних досліджень, так і партнерства у проектній діяльності.

Uchast 09 19