Театралізована екскурсія «Київ часів Бориса Грінченка»

14 вересня 2019 року студенти 1 курсу групи Логб-1-19-4.0д спільно із куратором Тичиною К.О. відвідали театралізовану екскурсію «Київ часів Бориса Грінченка» на запрошення Наукового товариста Університету Грінченка.

Teatralizovana ekskursiya 14 09 19 6   Teatralizovana ekskursiya 14 09 19 4

Враження про подію студентки 1 курсу Грабко Марії: «Сьогодні я вперше побувала на театралізованій екскурсії за часів Бориса Грінченка, і мене досі не відпускають позитивні враження. На цій екскурсії я черпала великий об'єм знань про видатну людину, чиє ім'я носить мій Університет.

Знаєте що? Я в захваті!

Від неймовірної гри акторів, які чітко відображали ставлення тогочасного суспільства до українізації, і в тому числі пропаганди української мови не як діалекта, а як самостійної мови. Я дізналась неочікувані для себе факти про Бориса Грінченка, тому хочу ними поділитися:

1. Він один з засновників і керівників організації "Просвіта".

2.Він створив перший фундаментальний словник української мови.

3. Знайшов кохання свого життя, що поділяла його роботу.

4. Є музей присвячений його діяльності.

5. Якщо потерти спину пам'ятнику Бориса Грінченко, то можна успішно здати сесію. (Але це не точно).

Звичайно краще розраховувати лише на свої знання та досвід минулого, ніж на забобони та легенди інших.
З цього всього я зрозуміла одне, що тільки знаходячи свою срідну працю можна здобути успіх, а спільні походи з одногрупниками зміцнюють відносини.

Дякую за можливість та присутність!»