Презентація методик формування складоритмічної складової мовлення

06 березня 2019 року відбулось засідання наукового гуртка «Студія досліджень складоритму», в рамках якого студентами 3 курсу було презентовано свої розробки з таких методик формування складоритмічної складової мовлення: «Евритмія» (Луценко Ю., наук.кер.: Бабич Н.М.), «Балансир» (Ковальчук О., наук.кер.: Бабич Н.М.), «Drum play» (спільна розробка студентів 3 курсу, наук.кер.: Тичина К.О.). В ході проведення виникла жива дискусія, студенти, які представляли на загал свої ідеї, змогли не тільки апробувати методики на своїх одногрупниках, а й отримати зворотній зв’язок та дружню пораду для вдосконалення своєї роботи.

prezentatsiya 06 03 19 5

Наступним етапом буде впровадження вищезазначених методик на базах практики.

prezentatsiya 06 03 19 6   prezentatsiya 06 03 19 8

Щиро вдячні нашим натхненним дослідникам! Ваші ідеї та нестандартний підхід захоплюють та вражають! Вперед до нових звершень!