Засідання наукових гуртків (27.02.2019)

27 лютого 2019 року кафедрою спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти було проведено спільне засідання наукових гуртків кафедри, а саме «Інклюзивного клубу», «Студії досліджень полімодального сприймання», «Студії досліджень складоритму» та «Студії РАС: розлади аутистичного спектра».

zasidannya hurtka 27 02 1

Спільне засідання наукових гуртків відбулося в форматі круглого столу, де активно обговорювалось проблемне поле наукових пошуків магістрів спеціальності «Спеціальна освіта».

Відзначено різноманітність тематик досліджень, що відповідають проблематиці науковій темі кафедри та виконуються в межах гурткової роботи. Активні дискусії допомогли магістрам визначитись з напрямками, етапами та методами досліджень відповідно тем магістерських робіт.

zasidannya hurtka 27 02 2

Саме активна співпраця викладачів кафедри та магістрів сприяє: створенню нових ідей, розробленню нових підходів та методик; реалізації наукового потенціалу кафедри; підвищенню професійної компетентності майбутніх фахівців галузі спеціальної освіти.