Співпраця кафедри із закладами освіти (Започаткування Всеукраїнського експерименту)

У кінці січня 2019 року фахівцями кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти  Інституту людини – Завідувачем кафедрою Оленою Валеріївною Мартинчук та професором кафедри Тетяною Вікторівною Скрипник – було проведено захід в управлінні освіти Оболонського району для директорів закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Зустріч була орієнтована на визначення учасників проекту всеукраїнського рівня «Формування професійної компетентності педагогів з інклюзивного навчання». Фахівці кафедри презентували сутність та алгоритм впровадження Проекту, його ціль, очікувані результати, інноваційні технології, які буде відпрацьовано у ході експерименту.

zustrich 01 19 2

zustrich 01 19 3

Завдяки цьому заходу було визначено школу та заклад дошкільної освіти – учасників Проекту, ті майданчики у Києві, де буде впроваджено інноваційну модель підвищення компетентності фахівців, оволодіння ними системою взаємопов’язаних інклюзивних технологій безпосередньо у процесі їхнього командного супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Тим самим буде створено майданчики, де наші студенти-логопеди зі спеціалізацією «інклюзивна освіта» проходитимуть дієву практику й набуватимуть необхідної майстерності у справі впровадження освіти для дітей з особливими освітніми потребами.

zustrich 01 19 1

zustrich 01 19 4