Круглий стіл «Супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного простору»

26 січня 2019 року в рамках проведення круглого столу «Супровід дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного простору» на базі ЗДО «Золота рибка» (м. Монастирище) викладачами кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти  Н.М. Бабич та К.О. Тичиною було презентовано наробки з наукової теми кафедри «Корекційно-компенсаторна складова інтеграції дітей з особливими освітніми потребами в соціальне середовище» та ознайомлено педагогів та батьків, що виховують дітей з ООП, з прийомами формування складоритму у дітей з різними нозологіями. Презентація викликала інтерес, а продемонстровані прийоми було позитивно оцінено.

kruhlyy stil 26 01 19 1

Також викладачами кафедри  Н.М. Бабич та К.О. Тичиною  за запитом було проводено супервізії фахівців, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

kruhlyy stil 26 01 19 10 kruhlyy stil 26 01 19 6

27 січня  Н.М. Бабич, старший викладач кафедри, в рамках волонтерської діяльності проводила консультації дітей з ООП та їхніх батьків.

kruhlyy stil 26 01 19 7  kruhlyy stil 26 01 19 2