Практико орієнтоване навчання

12 грудня в рамках практико орієнтованого навчання з дисципліни "Логоритміка з методикою" студенти 4 курсу під керівництвом К.О.Тичини, старшого викладача кафедри, провели контрольні заняття з логоритміки для дітей із ЗНМ та ФФНМ на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №9. Майбутні логопеди під час завершального етапу навчання на останньому практичному занятті захищали свої проекти занять (15 занять для різних вікових груп з різними мовленнєвими порушеннями). Педагогічний колектив закладу оцінив проведені заняття позитивно та надав рекомендації по їх вдосконаленню. Щиро вдячні педагогічному колективу закладу та Людмилі Анатоліївні Тищенко, к.пед.н., директору закладу освіти.

navchannya 12 12 18 16

navchannya 12 12 18 12