Майстер-клас «Казки Бориса Грінченка: Казкотерапія в дії»

5 грудня 2018 року, в межах Грінченківської декади, доцентом кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти  Таран Оксаною Петрівною було проведено майстер-клас «Казки Бориса Грінченка: казкотерапія в дії». Цей захід проводився для студентів II курсу спеціальності «Спеціальна освіта».

mayster-klas 05 12 18 1

У ході майстер-класу студенти ознайомились із казками Бориса Грінченка, а саме: «Могутній комар», «Сірко» та «Три бажання». Студенти із цікавістю аналізували особистісні характеристики героїв казок та яку функцію в казці вони виконували. Студенти також проявляли власну творчість у створенні своїх варіантів казки «Могутній комар» та ілюстрацій до казок.

mayster-klas 05 12 18 2  mayster-klas 05 12 18 3

Отже, проведення цього майстер-класу довело, що творча спадщина Бориса Грінченка є потужним джерелом для нових ідей в психолого-педагогічній практиці викладачів та студентів.

mayster-klas 05 12 18 4   mayster-klas 05 12 18 5