Фестиваль практичної логопедії

10 листопада студенти 4-6 курсів спільно з викладачами кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти  Н.М. Бабич та К.О.Тичиною приймали участь у Фестивалі практичної логопедії. Під час майстер-класів фестивалю, учасники ознайомились з досвідом роботи логопедів-практиків з різних куточків України, зокрема було відвідано такі майстер-класи: "Креативне використання ігор для автоматизації звуків", "Логоритмічні прийоми в роботі логопеда", "Використання технологій сенсорної інтеграції для активізації (стимулювання) мовлення і подолання комунікативних труднощів у дітей з РАС", "Корекція заїкання у дітей дошкільного віку. Практичні прийоми роботи", "Особливості проведення логоритмічних занять для дітей з порушенням темпо-ритмічної сторони мовлення", "Логоритмоігри і нейроігри в роботі логопеда", "Використання пісочної анімації та ігор з піском вчителем-логопедом при корекції порушень мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку", "Використання методів мозочкової стимуляції в роботі з дітьми з порушеннями мовлення". Щиро вдячні організаторам та спікерам за новий довід та ідеї, які ми готові втілювати!

Festyval praktychnoyi lohopediyi 2

Festyval praktychnoyi lohopediyi 3