День української мови та писемності (09.11.2018)

9 листопада 2018 року студенти I курсу спеціальності Спеціальна освіта групи ЛОГб-2-18-4.0б, а саме: Балдич Катерина, Близнюк Анастасія, Бутомо Катерина, Воробей Анна, при натхненній підтримці куратора, доцента кафедри спеціальної психології, спеціальної та інклюзивної освіти  Таран Оксани Петрівни, представили Інститут людини на університетських заходах присвячених Дню української мови та писемності.

Так, наша команда отримала грамоту за участь у квесті до Дня української мови та писемності «Мовленнєвий марафон» у номінації «Знавці українського словотвору».

den pysemnosti 09 11 18 2

Поряд з цим, Балдич Катерина продемонструвала свої надзвичайні творчі здібності у написанні конкурсної роботи та посіла ІІІ місце у І етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

den pysemnosti 09 11 18 3

Отже, наші майбутні логопеди виявили себе гарними знавцями української мови та достойно презентували Інститут людини.

den pysemnosti 09 11 18 1

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!