Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності "Спеціальна освіта (за нозологіями)"

27 березня 2018 року студенти Донцова Уляна та Шафаренко Анна спеціальності "Спеціальна освіта" взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Спеціальна освіта (за нозологіями)», що проходив на базі НПУ імені М.П.Драгоманова.

konkurs 1

Донцова Уляна, магістрантка VІ курсу, впевнено презентувала своє наукове дослідженням на тему "Активізація артикуляційної моторики у дітей старшого дошкільного віку з дислалією засобами міогімнастики"(науковий керівник - Бабич Н.М., кандидат педагогічних наук, ст.викладач).

konkurs 2

Шафаренко Анна, студентка IV курсу, переконливо презентувала своє наукове дослідженням на тему "Особливості формування слухового гнозису у дітей середнього дошкільного віку із загальним недорозвитком мовлення" (науковий керівник - Тична К.О., викладач).

konkurs 10

Студенти були відмічені грамотами за оригінальність наукових ідей та отримали сертифікати учасників.