Методичне об’єднання вчителів-логопедів (15.03.18р.)

15 березня 2018 року на базі дошкільного навчального закладу «Золотий ключик» м. Вишгород відбулося методичне об’єднання вчителів-логопедів районного логопедичного пункту відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації, на якому була присутня Наталія Миколаївна Бабич, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти, науковий керівник магістерської роботи Уляни Вікторівни Донцової «Активізація артикуляційної моторики у дітей старшого дошкільного віку з дислалією засобами міогімнастики». Магістрантка VІ курсу Уляна Донцова звітувала про результати магістерського дослідження, яким було охоплено понад 100 дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади міста Вишгород.

obyednannya 15 03 1

obyednannya 15 03 2

В межах заходу Уляною Вікторівною було проведено відкрите логопедичне заняття «Подорож до міста Ла-ла-Ленд» з елементами використання міогімнастики, де діти продемонстрували свої вміння виконувати міогімнастичні вправи та успіхи у вимові скоромовок і чистомовок. Під час обговорення результатів і відкритого заняття логопеди відзначили ефективність міотехнології і позитивно оцінили результати окресленого дослідження. Також в межах методичного об’єднання Уляна Донцова провела майстер-клас із використання міогімнастики для логопедів району, де відбулась апробація міогімнастичних вправ. Спеціалісти із задоволенням прийняли участь і з захопленням виконували міогімнастичні комплекси.

obyednannya 15 03 4

obyednannya 15 03 3