Профорієнтаційний захід у Середній загальноосвітній школі №184

28 лютого 2018 року відбувся профорієнтаційний захід для учнів 11-х класів Середньої загальноосвітньої школи №184 (з інклюзивною формою навчання) Дніпровського району міста Києва, який провели студенти ІІІ курсу спеціальності Корекційна освіта (логопедія) (Прокоп Єлизавета, Паталаха Анастасія, Сташевська Анастасія, Нізовська Юлія, Баранович Каріна, Вербіцька Ірина). Студенти розповіли про переваги навчання у Київському університеті імені Бориса Грінченка та унікальність підготовки за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта. Логопедія» і новими спеціалізаціями:  «Інклюзивна освіта», «Психолого-педагогічна допомога дітям з аутизмом». Учні цікавилися умовами вступу та особливостями навчання в Інституті людини на кафедрі спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

proforientacia 1

proforientacia 2