Засідання наукового гуртка «Студія РАС: розлади аутистичного спектра

18 жовтня викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Т.В.Скрипник та О.П.Таран провели засідання гуртка «Студія РАС: розлади аутистичного спектра». Заняття проходило зі студентами 2-го курсу, майбутніми логопедами та фахівцями по роботі з аутичними дітьми. У центрі уваги першої зустрічі були такі теми, як психічні та психологічні особливості дітей з аутимом, що позначаються на сприйманні їх самих себе та довкілля (для яскравої наочності задіяли фрагменти серіалу «Слово на літеру «А»), а також – різновиди діагностичних процедур (з детальним представленням на навчальному відео одного з найновіших на теренах України діагностичного засобу – методики дослідження невербального інтелекту «Leiter-3»).

leiter 1

leiter 2