Семінар-тренінг «Сенсо-моторна інтеграція

7-8 жовтня професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Тетяна Скрипник на базі Інклюзивно-ресурсного центру ГО "Маленький принц" провела семінар-тренінг «Сенсо-моторна інтеграція як основа успішного навчання дитини з аутизмом». На тренінгу навчалися фахівці з Києва та інших міст України (Львів, Луцьк, Одеса, Миколаїв та ін. ).

treninh intehratsiya 1

Для учасників було послідовно розкрито чотири стадії сенсо-моторної інтеграції як підходу, що базується на закономірностях розвитку людини та дає змогу сформувати підґрунтя навчальної діяльності дітей з аутизмом. Як найцінніший здобуток учасники відзначили практичне відпрацювання методів та прийомів дієвої допомоги дітям з аутизмом, їхнім родинам, а також роздатковий матеріал як головний орієнтир, за яким можна далі вдосконалювати власну професійну майстерність.