Тренінг, що став складовою Соціального проекту Марини Порошенко „Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”

23 травня у стінах Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся тренінг, що став складовою Соціального проекту Марини Порошенко „Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”. Професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Тетяна Скрипник взяла в ньому участь як тренер та доповідач на пленарному засіданні.

Inklyuzyvna osvita riven svidomosti natsiyi 5

Учасниками тренінгу були очільники департаментів та управлінь освіти п’яти областей – учасників Соціального проекту (Запорізька, Дніпропетровська, Хмельницька, Житомирська, Чернігівська). На тренінгу було розкрило правові та управлінські питання, пов’язані з впровадженням інклюзії на теренах України. Доповідь Т.В.Скрипник мала назву „Класний менеджмент як сучасна технологія перетворення освітнього середовища” і стосувалася такого інноваційного аспекту, як розкриття ресурсів середовища.

Inklyuzyvna osvita riven svidomosti natsiyi 1

Inklyuzyvna osvita riven svidomosti natsiyi 2