18 травня 2017 року з Днем вишиванки збігся такий захід, як Всеукраїнський навчальний семінар "Рання реабілітація дитини з порушеннями психофізичного розвитку", організований ВГО "Інститут соціальної політики", куди приїхали практики з різних кінців України. На цьому заході виступила Скрипник Тетяна Вікторівна, професор кафедри, яка представила матеріали за темою "Командна робота в організації допомоги дітям з порушеннями психофізичного розвитку".  У виступі було наголошено на важливих етапах командної роботи, відпрацьовано та закріплено на практичному прикладі головні ідеї, пов’язані із здатністю фахівців здійснювати високо фаховий супровід дитини з особливим потребами.

zahid 1

zahid 2