Експериментальний проект Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»

У квітні продовжував реалізацію експериментальний проект Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» під патронатом Марини Порошенко, який було розпочало у Запорізькій області. Професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Тетяна Скрипник, яка є тренером проекту, проводила тренінги з фахівцями ПМПК трьох областей – Дніпропетровської, Житомирської та Чернігівської.

На тренінгах було продемонстровано підгрунтя ефективного системного підходу до впровадження безперешкодної освіти дітей з аутизмом, що передбачає підготовку дитини (і родини, в цілому), а також підготовку закладу освіти.