26-27 квітня 2017 року на базі факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся І Всеукраїнський (з міжнародною участю) науково-практичний форум студентів «Розвиток спеціальної освіти: студентський формат».

У форумі взяло участь 57 студентів з 11 областей України та з Польщі. На пленарному засіданні наші студенти ІІІ курсу напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» Бабеша Ольга та Турло Ксенія достойно презентували Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут людини та кафедру спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Студентський форум подарував учасникам багато приємних вражень, дав можливість презентувати себе, дискутувати з проблемних питань спеціальної освіти та проявити свою обізнаність і креативність.

VZMUNPFSRSOSF 1

VZMUNPFSRSOSF 2