ХІ Міжнародна науково-практична конференція "Корекційна освіта: історія, сучасність та перспективи розвитку"

25-26 квітня 2017 року на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Корекційна освіта: історія, сучасність та перспективи розвитку». Організаторами виступили: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка; Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова; Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської.

Викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти прийняли активну участь в роботі конференції. Презентували освітні інновації, що впроваджуються в процес підготовки майбутніх фахівців спеціальної освіти.

XIMNPKKOISTPR 1

XIMNPKKOISTPR 2