Зустріч з Мариною Крісов (Тель-Авів, Ізраїль), міжнародним консультантом з корекційної та інклюзивної педагогіки на тему: «Тьютор та його роль в освітньому процесі особливої дитини»

У понеділок 24 квітня о 10:00 год.  кафедрою спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти було проведено зустріч із міжнародним консультантом з корекційної та інклюзивної педагогіки Мариною Крісов (Тель-Авів, Ізраїль) на тему: «Тьютор та його роль в освітньому процесі особливої дитини». На зустрічі були присутні студенти 3-го курсу спеціальності «Корекційна освіта (логопедія)» та викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти.

Студенти отримали інформацію про роль тьютера в освітньому процесі дітей з особливими потребами,  дізналися про особливості роботи тьютера в Ізраїлі та в Україні, особливості навчання, терапії та побудови простору для дітей аутичного спектру.

krisov 1

krisov 2