Науково-практичний семінар "Сучасні підходи до реалізації корекційно-розвивального навчання дітей з порушеннями розумового розвитку"

6 квітня 2017 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) в рамках ХХХІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2017», співробітниками лабораторії олігофренопедагогіки був проведений науково-практичний семінар «Сучасні підходи до реалізації корекційно-розвивального навчання дітей з порушеннями розумового розвитку».

3

Студенти групи Коб-1-14-4.0д та викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Супрун Г.В., Кібальна К.О. були ознайомлені з інноваційними напрацюваннями Інституту спеціальної педагогіки, лабораторії олігофренопедагогіки, обговорювали питання реалізації корекційно-розвивального навчання дітей з тяжкими порушеннями розумового розвитку (реалізація трудотерапії, сенсорно-пізнавальної інтеграції, інноваційні технології розвитку мовлення та музично-рітмічної діяльності) та ознайомились з презентаціями корекційних програм для дітей з порушеннями розумового розвитку. Щиро дякуємо за запрошення!

5