Перемога у всеукраїнському конкурсі наукових робіт

konkyrs stud robit 1

29 березня на базі Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Актуальні проблеми інклюзивної освіти».
     За результатами підсумкової науково-практичної конференції диплом І ступеня здобула: Царенко Юлія, студентка IV курсу напряму підготовки «Корекційна освіта.(логопедія)». Тема наукової роботи: «Педагогічна технологія «Лялька як персона» у формуванні емоційного інтелекту дітей дошкільного віку в інклюзивному середовищі».

konkyrs stud robit 2
      Вітаємо переможця та наукового керівника:
Мартинчук Олену Валеріївну, кандидата педагогічних наук, доцента, завідувача кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини.

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!