Відкритий семінар-вебінар в Інституті Artes Liberales м. Варшава

24 лютого 2017 року в Інституті "Artes Liberales" Варшавського університету відбувся відкритий семінар-вебінар, присвячений сучасному звучанню інклюзивної термінології. Спікерами були: Наталя Андрійчук, докторантка Інституту людини, завідувач кафедри Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка, яка проходила стажування в Інституті "Artes Liberales"; професор кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Тетяна Скрипник; професор краківського Інституту спеціальної педагогіки Анна Чиж.

Vidkrytyy seminar vebinar 2

Головна мета заходу була: поглиблення взаємозв'язку між наукою, з одного боку, і практикою освітян, з іншого. Головними слухачами і активними учасниками обговорення наших тем були викладацькі колективи Житомирського університету імені Івана Франка та Прикарпатського національного університету. Наталя Андрійчук представила порівняльний семантичний і прагматичний аналіз термінології в області інклюзивної освіти, Тетяна Скрипник розкрила ключові поняття безперешкодного і відповідного процесу освіти для дітей з аутизмом.

Vidkrytyy seminar vebinar 1