Відкрита лекція на тему: "Диференційна діагностика та педагогічна корекція комплексних порушень розвитку у дітей"

17 лютого 2017 року  на базі СШ 28 (за адресою вул.Б.Житкова 7-Б ),студенти V курсу групи ЛОГ-1-16-2.0 д спільно з викладачем Кібальною К.О. відвідали відкриту лекцію на тему: "Діагностика та педагогічна корекція комплексних порушень розвитку у дітей" ( за сприянням ПМПК Шевченківського району).
     Лекцiя пройшла за пiдтримки ВГО "Украiнська асоцiaцiя корекцiйних педагогiв" та факультету корекцiйноi педагогiки та психoлогii НПУ iменi М.П.Драгоманова.

DD KSPKIO IL 1  DD KSPKIO IL 2  DD KSPKIO IL 3

Вдячні за корисну інформацію і цікавий виклад доценту кафедри тифлопедагогіки ,факультету корекційної педагогіки і психології Національного педагогічного університету ім.М.Драгоманова Глущенко Катерині Олександрівні.