Третій етап спеціалізованих тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати»

8-10 лютого, у Запоріжжі в рамках соціальної програми Марини Порошенко проходив третій етап спеціалізованих тренінгів «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації. Досвід. Перспективи. Результати».

3 etap spets treningiv MPoroshenko

Навчальний курс пройшли 75 фахівців психолого-медико-педагогічних консультацій Запорізької області, де з липня 2016 року Благодійний Фонд Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки України реалізує експериментальний проект по впровадженню практичної моделі інклюзивного освітнього середовища. Професор кафедри Скрипник Тетяна Вікторівна провела з трьома групами фахівців ПМПК навчання за напрямом "План впровадження безперешкодної освіти для дітей з аутизмом". Було роздано необхідні діагностичні та супровідні матеріали, а також відпрацьовано необхідні прийоми ефективної роботи з аутичними дітьми. Здійснену роботу було представлено у програмі запорізького телебачення.