Н​​авчально-практичний семінар "Особливості психологічного супроводу дітей з аутизмом"

30 листопада 2016 року відбувся навчально-практичний семінар "Особливості психологічного супроводу дітей з аутизмом" для практичних психологів, логопедів та корекційних педагогів міста Горішні Плавні Полтавської області. Ведуча семінару, викладач кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Супрун Ганна Володимирівна запропонувала слухачам не тільки теоретичне обґрунтування зазначеної теми. Учасники мали змогу під час практичних вправ вдосконалити свої уміння визначати пріоритетні навчальні завдання, формулювати актуальні навчальні цілі та розробляти алгоритм їх реалізації для дитини з аутизмом. Під час семінару було змодельовано роботу команди супроводу навчального закладу над Індивідуальною програмою розвитку дитини з аутистичними порушеннями.

NS OD 5

Висловлюємо подяку адміністрації закладу, який приймав учасників семінару – Центр соціальної підтримки дітей та сімей "Надія" міста Горішні Плавні Полтавської області, зокрема, директору Світлані Митрофанівні Кліменковій та методисту Марині Володимирівні Чернецькій.