Практичний семінар «Агресивність у дошкільному віці»

3 жовтня 2016 року у дошкільному навчальному закладі No 202 (комбінованого типу) для вихователів, логопедів було проведено практичний семінар «Агресивність у дошкільному віці» Ганною Володимирівною Супрун викладачем кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Ahresyvnist u doshkilnomu vitsi 2

Педагоги Деснянського району міста Києва мали змогу не тільки теоретично підвищити свої знання про особливості агресивності дітей дошкільного віку. Під час практичних ігор, які доцільно проводити з дітьми для зниження рівня агресивності та зняття психо-емоційної напруги, учасники семінари мали змогу оволодіти прийомами роботи з такими дітьми. У процесі обговорення жвавий інтерес викликали питання психологічної допомоги не тільки дітям, а і консультування батьків, які часто зустрічаються з проявами дитячої агресивності у щоденному спілкуванні.

Ahresyvnist u doshkilnomu vitsi 1