«Логопедичний марафон до Міжнародного дня логопеда»

14 листопада – Міжнародний день логопеда, свято однієї із найважливіших соціальних професій. З нагоди свята викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини спільно зі студентами спеціальності «Спеціальна освіта (Логопедія)» організували «Логопедичний марафон».

Sviato Mizhnarodnoho dnia lohopeda 3

Цього дня в Інституті людини відбулось безліч творчих, наукових, інтелектуальних та розважальних заходів, серед яких: фотосушка «Професійне кредо логопеда», зміст якої-практика студентів ІІІ-IV курсів, особливості переймання професійного досвіду логопедів спеціальних навчальних закладів освіти м. Києва. Фотоконкурс «Логопед устами дітей», де студенти різних спеціальностей та викладачі Інституту людини мали змогу проголосувати за кращий дитячий вислів про логопеда. Майстер-клас «Диференціальна діагностика мовленнєвих порушень у дітей» Рібцун Юлії Валентинівни, к.пед.н., ст.наукового співробітника Інституту спеціальної педагогіки НАПН України. Гостьова презентація на тему: «Міогімнастика у логопедичній роботі» Левської Олени Станіславівни керівника відділення міофункціональної терапії Австралійського ортодонтичного центру. Відеопрезентація успішних зразків практичної реалізації професійної діяльності майбутніх логопедів у дитячому логопедичному центрі «Логотренажер». Усі бажаючі могли пройти безкоштовну експрес-діагностику мовленнєвого розвитку «Логопедія жартома», де пропонувались 3 діагностичні осередки: зв’язне мовлення; просодична сторона мовлення; артикуляційна моторика.

Sviato Mizhnarodnoho dnia lohopeda 6

Родзинкою «Логопедичного марафону» став конкурс «Логопедичне «Що? Де? Коли?». Змагалися дві збірні команди студентів-знавців проти команди викладачів. Вітаємо наших знавців з перемогою! Завершував марафон «Логопедичний олімп» – нагородження переможців фотоконкурсу «Логопед устами дітей» та selfy-конкурсу «Будні майбутнього логопеда kspkio». Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти щиро вдячна колегам із ДНЗ №132, №49, №9 м. Києва та соціально- реабілітаційного центру Волинської області за увагу до нашого заходу.