Презентація спільного доробку кафедри «Навчання, засноване на дослідженнях. Метод CASE-STUD

3 листопада 2016 року викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти взяли участь в Інститутському форумі «Навчання, засноване на дослідженні в системі забезпечення якості освіти». Кафедра презентувала спільний доробок на тему «Навчання, засноване на дослідженнях. Метод CASE-STUDY ». У виступі брали участь доцент кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Таран Оксана Петрівна та викладачі Бабич Наталія Миколаївна, Супрун Ганна Володимирівна.

Крім теоретичного узагальнення теми учасники форуму мали змогу взяти участь у практичній роботі з Кейсом-супервізією (реальний випадок з досвіду роботу студентки 4 курсу в дитячому логопедичному центрі «Логотренажер»). Також були представлені відео фрагменти впровадження методу CASE-STUDY в навчальний процес підготовки майбутніх логопедів. Презентація кафедри отримала позитивні відгуки інших колег.

prezentacіya spіlnogo dorobku kafedri 2 1

prezentacіya spіlnogo dorobku kafedri